Menu

News

Obóz Samuraja - Sielpia 30.07-06.08.2024
26 listopad

Obóz Samuraja - Sielpia 30.07-06.08.2024

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych!

BEZPIECZEŃSTWO

Uczestnicy obozu przebywać będą pod opieką wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów i wychowawców. Najmłodszym wypełnimy czas tak, by czuli się dobrze i bezpiecznie oraz wrócili do domu zadowoleni.

 

 

 Rodzina Aikido :)Obóz aikido Sielpia Wielka

ZAPLECZE I LOKALIZACJA

Ze względu na położenie i infrastrukturę Sielpia Wielka jest idealnym miejscem do aktywnego wypoczynku. Ośrodek położony jest w odległości 100 m od jeziora w otoczeniu lasów.

  zabawy w wodzie

ZAPEWNIAMY

W cenę obozu wliczony jest: transport, zakwaterowanie w pokojach 2-6 osobowych z łazienką, całodzienne wyżywienie oraz korzystanie z obiektów sportowych.
Obiekt SPRAWDZONY bardzo nam się podobało dlatego wracamy :)

 AikidoZabawy

 

 POSTĘPY


Oprócz treningów technicznych przewidziane są treningi ogólnorozwojowe, rozciąganie oraz gry i zabawy rekreacyjno-sportowe. Tak urozmaicony plan ćwiczeń gwarantuje poprawę techniki i sprawności fizycznej.

aikido na plażyprzyjaźń
MOC ATRAKCJI

Na uczestników obozu oprócz treningów czekają również liczne atrakcje, między innymi: gry i zabawy, kajaki, plażowanie, wycieczki, konkursy, ognisko i jak zawsze miła atmosfera :)


Nocne podchodyRelaks
Nocne podchody

KADRA


Sensei Michał Rachwał - Instruktor Samoobrony (28 lata treningu Aikido, w międzyczasie Boks i Karate), Instruktor Lekkiej Atletyki, Ratownik WOPR, masażysta, Triathlonista - ukończone zawody na dystansie IronMan (3,8km pływanie, 180km rower, 42,195 km bieg), Aqua Trainer I, Żywienie i Suplementacja w Sportach. Ukończone studia: Pedagogika, Edukacja Techniczno-Informatyczna, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi.

Weronika Zielińska – Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na wydziale Wychowanie Fizyczne. Trener Lekkiej Atletyki, Trener Personalny, biegaczka, organizatorka wyjazdów dla dzieci i dorosłych, mama 10 letniej Igi ;) 
Sport to jej wielka pasja. Przez 12 lat trenowała lekkoatletykę, specjalizując się w biegu na 400 m przez płotki. Do największych osiągnięć zalicza mistrzostwo Polski seniorek. Stara się aktywnie spędzać czas wolny: biega, gra w siatkówkę, piłkę ręczną, pływa, ćwiczy jogę i pilates, zimą jeździ na nartach. Ukończyła liczne szkolenia z zakresu treningu funkcjonalnego i rehabilitacji.

 

 WARUNKI  UCZESTNICTWA

 Ceny-z-treningami Ceny-bez-treningow

  Dopłata do diet specjalistycznych (np. wegetariańska 10zł osobodzień, bezmleczna 10 zł osobodzień, bezglutenowa 10zł osobodzień). Dopłaty za różne rodzaje diet się sumują.

 FUNDACJA "ZDROWA"

ul. Sokratesa 13c m. 234, 01-909 Warszawa

Nowy nr konta: 63253000082060100870090001

Tytuł przelewu: "Darowizna na cele statutowe"

ZAPISY NA OBÓZ 

Jeśli dieta jest dodatkowo płatna to proszę o dopisanie tego w dodatkowych informacjach.

 Wydarzenie na FB

Filmik z Letniego Obozu