Menu

News

Zimowy Obóz Samuraja - Ustroń 11-18.02.2023
3 wrzesień

Zimowy Obóz Samuraja - Ustroń 11-18.02.2023

Zapraszamy: dzieci, młodzież i dorosłych !!!

KADRA

Rodzina Michała Rachwała:
Sensei Michał Rachwał - Instruktor Samoobrony (27 lata treningu Aikido w międzyczasie Boks i Karate), Instruktor Lekkiej Atletyki, Ratownik WOPR, Triathlonista - ukończone zawody na dystansie IronMan (3,8km pływanie, 180km rower, 42,195km bieg), Aqua Trainer I, Żywienie i Suplementacja w Sportach, masażysta. Ostatnio zachwycony Jogą. Ukończone studia: Pedagogika, Edukacja Techniczno-Informatyczna, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi.
Weronika Zielińska – Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na wydziale Wychowanie Fizyczne. Trener Lekkiej Atletyki, Trener Personalny, biegaczka, organizatorka wyjazdów dla dzieci i dorosłych mama 9 letniej Igi.

Sport to jej wielka pasja. Przez 12 lat trenowała lekkoatletykę, specjalizując się w biegu na 400 m przez płotki. Do największych osiągnięć zalicza mistrzostwo Polski seniorek. Stara się aktywnie spędzać czas wolny: biega, gra w siatkówkę, piłkę ręczną, pływa, ćwiczy jogę i pilates, zimą jeździ na nartach. Ukończyła liczne szkolenia z zakresu treningu funkcjonalnego i rehabilitacji.

Iga Rachwał - córka i uczestniczka obozów.

Pies Luna - jeździ z nami na obozy

 RodzinaRachwal

BEZPIECZEŃSTWO

Uczestnicy obozu przebywać będą pod opieką wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów i wychowawców. Zapewniamy ubezpieczenie NNW. Najmłodszym wypełnimy czas tak, by czuli się dobrze i bezpiecznie oraz wrócili do domu zadowoleni.

KLIMAT

Ustroń bez wątpienia należy do najurokliwszych miast w Beskidzie Śląskim. Jest on malowniczo położony w dolinie rzeki Wisły, pomiędzy Czantorią Wielką (995 m n.p.m.) i Równicą (884 m n.p.m.). Malowniczy krajobraz, lasy, ośrodek oddalony od centrum – to wszystko sprawia, że Ustroń jest idealnym miejscem do aktywnego wypoczynku.

 widok-lato widok-zima
 
WYSOKI STANDARD
Obozowiczom zapewniamy transport oraz zakwaterowanie w DolceVita w pokojach od dwu do pięciu osobowych z łazienką, położonych nad terenie Parku Krajobrazowego Beskidu Śląskiego. W cenę obozu wliczone jest całodzienne wyżywienie(trzy posiłki).
 
2osobowy 3osobowy
 
ustron-ganek ustron-kanapy
 
POSTĘPY
Oprócz treningów technicznych (walka wręcz, jo, bokken, tanto) przewidziane są treningi ogólnorozwojowe, rozciąganie (z elementami jogi) oraz gry i zabawy rekreacyjno-sportowe. Tak urozmaicony plan ćwiczeń gwarantuje poprawę techniki i sprawności fizycznej
 
MOC ATRAKCJI
Na najmłodszych uczestników obozu oprócz treningów czekają również liczne atrakcje: gry i zabawy na sali, wycieczki, konkursy, dyskoteka, ognisko oraz jak zawsze, miłe niespodzianki ;)
 
Tak trenowaliśmy rok temu:
 
ustron22
 
 
INWESTYCJA :) osoba trenująca / osoba towarzysząca (bez części treningowej)
osoba-trenujacaosoba-bez-treningow
 
Dopłata do diet specjalistycznych (np. wegetariańska 15zł osobodzień, bezmleczna 15 zł osobodzień ,bezglutenowa 15zł osobodzień) dopłaty za różne rodzaje diet się sumują.  
 
FUNDACJA "ZDROWA"
 ul. Sokratesa 13c m. 234, 01-909 Warszawa
nr konta: 63253000082060100870090001
Tytuł przelewu: "Darowizna na cele statutowe"
Ilość miejsc ograniczona decyduje kolejność zapisów!!