Menu

News

Zimowy Obóz Samuraja - Ustroń 11-18.02.2023
3 wrzesień

Zimowy Obóz Samuraja - Ustroń 11-18.02.2023

Zapraszamy: dzieci, młodzież i dorosłych !!!

KADRA

Rodzina Michała Rachwała:
Sensei Michał Rachwał - Instruktor Samoobrony (27 lata treningu Aikido w międzyczasie Boks i Karate), Instruktor Lekkiej Atletyki, Ratownik WOPR, Triathlonista - ukończone zawody na dystansie IronMan (3,8km pływanie, 180km rower, 42,195km bieg), Aqua Trainer I, Żywienie i Suplementacja w Sportach, masażysta. Ostatnio zachwycony Jogą. Ukończone studia: Pedagogika, Edukacja Techniczno-Informatyczna, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi.
Weronika Zielińska – Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na wydziale Wychowanie Fizyczne. Trener Lekkiej Atletyki, Trener Personalny, biegaczka, organizatorka wyjazdów dla dzieci i dorosłych mama 9 letniej Igi.

Sport to jej wielka pasja. Przez 12 lat trenowała lekkoatletykę, specjalizując się w biegu na 400 m przez płotki. Do największych osiągnięć zalicza mistrzostwo Polski seniorek. Stara się aktywnie spędzać czas wolny: biega, gra w siatkówkę, piłkę ręczną, pływa, ćwiczy jogę i pilates, zimą jeździ na nartach. Ukończyła liczne szkolenia z zakresu treningu funkcjonalnego i rehabilitacji.

Iga Rachwał - córka i uczestniczka obozów.

Pies Luna - jeździ z nami na obozy

 RodzinaRachwal

BEZPIECZEŃSTWO

Uczestnicy obozu przebywać będą pod opieką wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów i wychowawców. Zapewniamy ubezpieczenie NNW. Najmłodszym wypełnimy czas tak, by czuli się dobrze i bezpiecznie oraz wrócili do domu zadowoleni.

KLIMAT

Ustroń bez wątpienia należy do najurokliwszych miast w Beskidzie Śląskim. Jest on malowniczo położony w dolinie rzeki Wisły, pomiędzy Czantorią Wielką (995 m n.p.m.) i Równicą (884 m n.p.m.). Malowniczy krajobraz, lasy, ośrodek oddalony od centrum – to wszystko sprawia, że Ustroń jest idealnym miejscem do aktywnego wypoczynku.

 widok-lato widok-zima
 
WYSOKI STANDARD
Obozowiczom zapewniamy transport oraz zakwaterowanie w DolceVita w pokojach od dwu do pięciu osobowych z łazienką, położonych nad terenie Parku Krajobrazowego Beskidu Śląskiego. W cenę obozu wliczone jest całodzienne wyżywienie(trzy posiłki).
 
2osobowy 3osobowy
 
ustron-ganek ustron-kanapy
 
POSTĘPY
Oprócz treningów technicznych (walka wręcz, jo, bokken, tanto) przewidziane są treningi ogólnorozwojowe, rozciąganie (z elementami jogi) oraz gry i zabawy rekreacyjno-sportowe. Tak urozmaicony plan ćwiczeń gwarantuje poprawę techniki i sprawności fizycznej
 
MOC ATRAKCJI
Na najmłodszych uczestników obozu oprócz treningów czekają również liczne atrakcje: gry i zabawy na sali, wycieczki, konkursy, dyskoteka, ognisko oraz jak zawsze, miłe niespodzianki ;)
 
Tak trenowaliśmy rok temu:
 
ustron22