Menu

News

Obóz Samuraja Ustroń 2022 - szczegóły wyjazdu
12 styczeń

Obóz Samuraja Ustroń 2022 - szczegóły wyjazdu

Wyjazd: 29.01.2022  Sobota

Miejsce pobytu:  Dolce Vita ul. Lipowska 37, 43-450 Ustroń

Zbiórka: godz. 7.40! przed SP nr 369 ul. Przybyszewskiego 45 Warszawa (Bielany) wyjazd 8:00

Jeśli ktoś jedzie innym transportem proszę o taką informację wcześniej!(abyśmy nie czekali z odjazdem)

Prowiant: prośba o nie dawanie dzieciom na podróż: chipsów, słodkich napojów, słodyczy a przede wszystkim wyrobów czekoladowych które rozpuszczą się. Kanapki, banany i woda w zupełności wystarczą.

Formalności: osoby niepełnoletnie obowi­ązkowo karta obozowa (jeśli nie została dostarczona) 
Karta Obozowa  (drukujemy obustronnie!!)
oraz
Oświadczenie rodzica wynikające z aktualnych wytycznych GIS, MZ i MEN. Wypełniony oryginał przekazujemy kadrze obozu przy autokarze (dla osób korzystających z autokaru) lub na miejscu (dla osób dojeżdżających  samodzielnie).
Oświadczenie Covid19 (drukujemy obustronnie!!)
Jeśli dziecko zostało zaszczepione przeciw Covid-19 - WIELKA prośba o przesłanie/dostarczenie zaświadczenia o odbytym szczepieniu.
Osoby pełnoletnie Oświadczenie Covid 19
Oświadczenie Dorośli Covid19 
(drukujemy obustronnie!!)

Lekarstwa
:  rodzice dzieci zażywające leki (alergie etc) proszeni są o przygotowanie w oddzielnym, podpisanym pojemniku lekarstw wraz z dawkowaniem i przekazanie kadrze. Jeśli występuję choroba lokomocyjna proszę o podanie leku odpowiednio wcześniej oraz przekazania odpowiedniego leku na drogę powrotną.

Zabieramy: kimona(podpisane w środku), dresy, koszulki na poranny trening przynajmniej 2-3 (ubrania na trening to nie ubrania do chodzenia-prosimy o przygotowanie oddzielnych), klapki, buty sportowe, kosmetyki do kąpieli, czapka i rękawiczki(po dwie pary), majtki i skarpetki(większą ilość bo dzieci przebierają się po treningach), zegarek na rękę z budzikiem – NIESmarthwatch. Jak dziecko ma to można zabrać skarpetki antypoślizgowe.

NIE ZABIERAMY dotyczy WSZYSTKICH NIELETNICH:  telefonów komórkowych, smartwatchów, tabletów oraz gier komputerowych, sprzętu elektronicznego. Wszystkie dzieci które mają telefony nie rozmawiają ze sobą, nie bawią się ze sobą tylko grają a nam zależy na integracji i kontakcie z rówieśnikami. DROGI RODZICU „BRAK INFORMACJI TO POZYTYWNA INFORMACJA” jeśli się coś będzie działo to zadzwonię jako pierwszy. Zachęcam do kontaktu ze mną, jeśli nie odbieram to jestem na treningu ale oddzwonię. Nie zabieramy również: broni (jo,boken,tanto), ręcznik są :)

Inne:
Prośba o podpisanie bagażu w widocznym miejscu.
Prosimy o obcięcie dzieciom paznokci u rąk i nóg przed wyjazdem ;)
Prośba aby dzieci uczestniczyły w pakowaniu ubrań aby wiedziały które są ich, jeśli są nowe są problemy z rozpoznaniem.

Zdjęcia z obozu będą wstawiane regularnie (ale nie co chwilę;) na stronie: facebook.com/aikidowarszawapl

Przyjazd5.02.2022r Sobota - planowany wyjazd 10:00 z Ustronia. Przyjazd około godz. 14:00 będę informował na facebook.com/aikidowarszawapl  SP nr 369 ul. Przybyszewskiego 45 Warszawa (Bielany)

Kontakt:     
Michał Rachwał - kierownik – 500 150 141 facebook.com/michal.rachwal