Menu

News

Zimowy Obóz Aikido - Ustroń 13-20.01.2018
11 wrzesień

Zimowy Obóz Aikido - Ustroń 13-20.01.2018

KADRA

Sensei Michał Rachwał - Instruktor Samoobrony (22 lata treningu Aikido), Instruktor Lekkiej Atletyki , Ratownik WOPR, Triathlonista - ukończone zawody na dystansie IronMan (3,8km pływanie, 180km rower, 42,195km bieg),Ultra Trail 68km,Aqua Trainer I. Ukończone studia : Pedagogika, Edukacja Techniczno-Informatyczna, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi.

 BEZPIECZEŃSTWO

Uczestnicy obozu przebywać będą pod opieką wykfalfikowanych i doświadczonych instruktorów i wychowawców. Zapewniamy ubezpieczenie NNW. Najmłodszym wypełnimy czas tak, by czuli się dobrze i bezpiecznie oraz wrócili do domu zadowoleni.

WYSOKI STANDARD

Obozowiczom zapewniamy transport (PKP Intercity) i zakwaterowanie w pokojach 2-3 osobowych z łazienką w hotelu Ziemowit. Jest on położony na Skarpie Wiślanej, w uzdrowiskowej części Ustronia. W cenę obozu wliczone jest całodzienne wyżywienie(trzy posiłki).

KLIMAT

Ustroń bez wątpienia należy do najurokliwszych miast w Beskidzie Śląskim. Jest on malowniczo położony w dolinie rzeki Wisły, pomiędzy Czantorią Wielką ( 995 m n.p.m.) i Równicą (884 m n.p.m.).

POSTĘPY

Oprócz treningów technicznych (wręcz, jo, boken) przewidziane są treningi ogólnorozwojowe, rozciąganie oraz gry i zabawy rekreacyjno-sportowe. Tak urozmaicony plan ćwiczeń gwarantuje poprawę techniki i sprawności fizycznej

MOC ATRAKCJI

Na najmłodszych uczestników obozu oprócz treningów czekają również liczne atrakcje: gry i zabawy na sali gimnastycznej, wycieczki, konkursy, ognisko i jak zawsze, miłe niespodzianki ;)

Wydarzenie na facebooku

ZAPISY NA OBÓZ

 

GALERIA Z POPRZEDNICH OBOZÓW

KartaObozAikido2018