Menu

News

Szczegóły Wyjazdu - Obóz Aikido 2017 Olsztyn
23 czerwiec

Szczegóły Wyjazdu - Obóz Aikido 2017 Olsztyn

OBÓZ AIKIDO 2017 OLSZTYN

Wyjazd: 01.07(sobota)

Miejsce pobytu: Dom Studencki nr 8 w Olsztynie, ul. Cz. Kanafojskiego 14

Zbiórka: godz. 9.40! przed Gimnazjum nr 72 ul. Przybyszewskiego 45 Warszawa (Bielany) wyjazd 10:00

Jeśli ktoś jedzie innym transportem proszę o taką informację!(abyśmy nie czekali z odjazdem)

Prowiant: prośba o nie dawanie dzieciom na podróż przekąsek typu: chipsy, cola. W razie wysokiej temperatury powietrza ograniczyć produkty zawierające czekoladę (rozpuszcza się).

Formalności: osoby niepełnoletnie obowi­ązkowo karta obozowa(jeśli nie została oddana), legitymacja szkolna(podbita). Osoby pełnoletnie obowiązkowo legitymacja studencka/ RMUA ZUS

Lekarstwa:  rodzice dzieci zażywające leki (alergie etc) proszeni są o przygotowanie
w oddzielnym, podpisanym pojemniku lekarstw wraz z dawkowaniem i przekazanie kadrze

Zabieramy: kimona, dresy na trening wieczorny, koszulki i krótkie spodenki na poranny trening przynajmniej 2-3 pary, boken i tanto (dorośli), jo( drewniany kij), klapki, buty sportowe, kąpielówki, czapeczkę, ręczniki, krem z filtrem UV ,coś od komarów , majtki i skarpetki(większą ilość bo dzieci przebierają się po treningach), ortalion\kurtka od deszczu …

Rekwirujemy: prośba o NIE ZABIERANIE przez dzieci telefonów komórkowych, tabletów oraz gier komputerowych. Wszystkie dzieci które mają telefony nie rozmawiają ze sobą, nie bawią się ze sobą tylko grają a nam zależy na integracji i kontakcie z rówieśnikami. DROGI RODZICU „BRAK INFORMACJI TO POZYTYWNA INFROMACJA” jeśli się coś będzie działo to zadzwonię jako pierwszy. Zachęcam do kontaktu ze mną, jeśli nie odbieram to jestem na treningu ale oddzwonię. Sprzęt elektroniczny zabierany jest na własną odpowiedzialność.

Zdjęcia z obozu będą wstawiane regularnie (ale nie co chwilę ;) na stronie: www.facebook.com/aikidowarszawapl

(wyjazd 12:00)Planowany przyjazd: 08.07 (sobota) - około godz. 14:30-15:00 przed Gimnazjum nr 72 im. A.B. Dobrowolskiego ul. Przybyszewskiego 45 Warszawa (Bielany)

Kontakt:     
Michał Rachwał - kierownik – 500 150 141                    www.facebook.com/michal.rachwal

Weronika Zielińska – wychowawca – 668 430 596