Menu

News

Obóz Aikido - Olsztyn,  30.07-06.08.2016
13 styczeń

Obóz Aikido - Olsztyn, 30.07-06.08.2016

KADRA

Sensei Michał Rachwał - Instruktor Samoobrony (21 lat treningu Aikido), Instruktor Lekkiej Atletyki , Ratownik WOPR, Triathlonista - ukończone zawody na dystansie IronMan (3,8km pływanie, 180km rower, 42,195km bieg),Aqua Trainer I. Ukończone studia : Pedagogika, Edukacja Techniczno-Informatyczna, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi.

BEZPIECZEŃSTWO

Uczestnicy obozu przebywać będą pod opieką wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów i wychowawców. Zapewniamy ubezpieczenie NNW. Najmłodszym wypełnimy czas tak, by czuli się dobrze i bezpiecznie oraz wrócili do domu zadowoleni.

WYSOKI STANDARD

Obozowiczom zapewniamy transport i zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych z łazienką w miasteczku studenckim "Kortowo" (dzielnicy Olsztyna), położonego nad jeziorem Kortowskim w sąsiedztwie kompleksu leśnego. W cenę obozu wliczone jest całodzienne wyżywienie. Ponadto oferujemy możliwość korzystania ze strzeżonego kąpieliska, boiska do piłki plażowej  oraz do piłki nożnej.

KLIMAT

Malowniczy krajobraz, jezioro , lasy, ośrodek oddalony od centrum – to wszystko sprawia , że Kortowo jest idealnym miejscem do aktywnego wypoczynku.

POSTĘPY

Oprócz treningów technicznych (wręcz, jo, boken) przewidziane są treningi ogólnorozwojowe, rozciąganie oraz gry i zabawy rekreacyjno-sportowe. Tak urozmaicony plan ćwiczeń gwarantuje poprawę techniki i sprawności fizycznej

MOC ATRAKCJI

Na najmłodszych uczestników obozu oprócz treningów czekają również liczne atrakcje: gry i zabawy na sali gimnastycznej, wycieczki, konkursy, dyskoteka, ognisko i, jak zawsze, miłe niespodzianki ;)

GALERIA Z POPRZEDNICH OBOZÓW