Menu

News

Międzynarodowy staż Aikido z Hanshi Jean-François Riondet 8 DAN - 16-18.11.2012 TORUŃ
7 listopad

Międzynarodowy staż Aikido z Hanshi Jean-François Riondet 8 DAN - 16-18.11.2012 TORUŃ

Zapraszamy na staż do Torunia!
Międzynarodowy Staż Aikido 16-18 listopada 2012r, prowadzący Jean-François Riondet Hanshi, 8 dan.

Jean-François Riondet Hanshi, 8 dan, to mistrz najwyższej klasy. Uprawia sztuki walki już 50 lat! (aikido, wcześniej judo, karate). Jest bezpośrednim bardzo bliskim uczniem Hirokazu Kobayashi’ego, którego spotkał w 1974 r. Ćwiczył pod jego okiem podczas pobytów w Japonii ( najdłuższy 3 letni) oraz podczas regularnych staży treningowych w Europie.

Mimo wysokiego wzrostu i słusznej postury Jean-François Riondet zaskakuje niezwykłą perfekcją i finezją techniczną. Hanshi J.F. Riondet z wielką dbałością o szczegóły wielokrotnie demonstruje technikę. Dzięki temu każdy, niezależnie od stopnia zaawansowania może zapamiętać trudne elementy techniki. Szczególnie meguri, które J.F. Riondet opanował w stopniu niebywałym. Ponadto mistrz podczas stażu naucza kilkadziesiąt technik !!! Będą oczywiście również techniki Tomiki Aikido które Hanshi poznawał w Tomiki Dojo w Japonii.
Hansh Riondet z takim samym zaangażowaniem, pasją, humorem prowadzi staże zarówno dla stu jak i kilkunastu osób. Najwyższa półka jeśli chodzi o poziom techniczny, dydaktyczny, ale również wspaniały, skromny, dowcipny, życzliwy człowiek..., jak jego mistrz (Hirokazu Kobayashi).
Takie podejście w połączeniu z wiedzą mistrza sprawia, że często „na nowo” można odkryć znane już techniki i poznać wiele nowych.
Bogaty program stażu, otwartość i duże poczucie humoru mistrza, piękno Torunia, a szczególnie jego gotyckiej starówki, która jest wpisana na listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO gwarantują miłą atmosferę podczas stażu - na i po treningach.

Koszt stażu dla gości 150zł
Koszt stażu dla gospodarzy 170zł

Szczegóły wkrótce na : www.aikido1988.pl