Menu

News

Obóz Samuraja - Sielpia 19-26.08.2023
16 luty

Obóz Samuraja - Sielpia 19-26.08.2023

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych!

KADRA


Sensei Michał Rachwał - Instruktor Samoobrony (28 lata treningu Aikido, w międzyczasie Boks i Karate), Instruktor Lekkiej Atletyki, Ratownik WOPR, masażysta, Triathlonista - ukończone zawody na dystansie IronMan (3,8km pływanie, 180km rower, 42,195 km bieg), Aqua Trainer I, Żywienie i Suplementacja w Sportach. Ukończone studia: Pedagogika, Edukacja Techniczno-Informatyczna, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi.

Weronika Zielińska – Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na wydziale Wychowanie Fizyczne. Trener Lekkiej Atletyki, Trener Personalny, biegaczka, organizatorka wyjazdów dla dzieci
i dorosłych, mama 9 letniej Igi ;) 
Sport to jej wielka pasja. Przez 12 lat trenowała lekkoatletykę, specjalizując się w biegu na 400 m przez płotki. Do największych osiągnięć zalicza mistrzostwo Polski seniorek. Stara się aktywnie spędzać czas wolny: biega, gra w siatkówkę, piłkę ręczną, pływa, ćwiczy jogę i pilates, zimą jeździ na nartach. Ukończyła liczne szkolenia z zakresu treningu funkcjonalnego i rehabilitacji.

BEZPIECZEŃSTWO

Uczestnicy obozu przebywać będą pod opieką wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów i wychowawców. Zapewniamy ubezpieczenie NNW. Najmłodszym wypełnimy czas tak, by czuli się dobrze i bezpiecznie oraz wrócili do domu zadowoleni.

 

ZAPLECZE I LOKALIZACJA

Ze względu na położenie i infrastrukturę Sielpia Wielka jest idealnym miejscem do aktywnego wypoczynku. Ośrodek położony jest w odległości 100 m od jeziora w otoczeniu lasów.

budynek-z-zewnatrz  

ZAPEWNIAMY

W cenę obozu wliczony jest: transport, zakwaterowanie w pokojach 2-6 osobowych z łazienką, całodzienne wyżywienie oraz korzystanie z obiektów sportowych.
Obiekt SPRAWDZONY przez osobę w lustrze :)

 

budynek-z-zewnatrz  

 POSTĘPY


Oprócz treningów technicznych przewidziane są treningi ogólnorozwojowe, rozciąganie oraz gry i zabawy rekreacyjno-sportowe. Tak urozmaicony plan ćwiczeń gwarantuje poprawę techniki i sprawności fizycznej.


MOC ATRAKCJI

Na uczestników obozu oprócz treningów czekają również liczne atrakcje, między innymi: gry i zabawy, kajaki, plażowanie, wycieczki, konkursy, ognisko i jak zawsze miła atmosfera :)

 

budynek-z-zewnatrz  

 

 WARUNKI  UCZESTNICTWA

 Ceny-z-treningami Ceny-bez-treningow

  Dopłata do diet specjalistycznych (np. wegetariańska 10zł osobodzień, bezmleczna 10 zł osobodzień, bezglutenowa 10zł osobodzień). Dopłaty za różne rodzaje diet się sumują.

 FUNDACJA "ZDROWA"

ul. Sokratesa 13c m. 234, 01-909 Warszawa

Nowy nr konta: 63253000082060100870090001

Tytuł przelewu: "Darowizna na cele statutowe"

ZAPISY NA OBÓZ 

Jeśli dieta jest dodatkowo płatna to proszę o dopisanie tego w dodatkowych informacjach.

 Wydarzenie na FB

Filmik z Letniego Obozu