Menu

News

Obóz Samuraja - Wiktorowo 22-29.08.2022
3 listopad

Obóz Samuraja - Wiktorowo 22-29.08.2022

Zapraszamy dzieci, młodzieży i dorosłych !!!

KADRA


Sensei Michał Rachwał - Instruktor Samoobrony (27 lata treningu Aikido w międzyczasie Boks i Karate), Instruktor Lekkiej Atletyki , Ratownik WOPR, masażysta, Triathlonista - ukończone zawody na dystansie IronMan (3,8km pływanie, 180km rower, 42,195km bieg),Aqua Trainer I, Żywienie i Suplementacja w Sportach. Ukończone studia : Pedagogika, Edukacja Techniczno-Informatyczna, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi.

Weronika Zielińska – Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na wydziale Wychowanie Fizyczne. Trener Lekkiej Atletyki, Trener Personalny, biegaczka, organizatorka wyjazdów dla dzieci i dorosłych mama 8 letniej Igi ;) 
Sport to jej wielka pasja. 12 lat trenowała lekkoatletykę, specjalizując się w biegu na 400 m przez płotki. Do największych osiągnięć zalicza mistrzostwo Polski seniorek. Stara się aktywnie spędzać czas wolny: biega, gra w siatkówkę, piłkę ręczną, pływa, ćwiczy jogę i pilates, zimą jeździ na nartach. Ukończyła liczne szkolenia z zakresu treningu funkcjonalnego i rehabilitacji.

BEZPIECZEŃSTWO

Uczestnicy obozu przebywać będą pod opieką wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów i wychowawców. Zapewniamy ubezpieczenie NNW. Najmłodszym wypełnimy czas tak, by czuli się dobrze i bezpiecznie oraz wrócili do domu zadowoleni.

ZAPLECZE I LOKALIZACJA

Ze względu na położenie i infrastrukturę Wiktorowo jest idealnym miejscem do aktywnego wypoczynku. Ośrodek położony jest z dala od centrum w otoczeniu lasów i jezior. Na jego terenie znajdują się: sala 240m wyłożona tatami, boiska do piłki nożnej i siatkowej, piłki, freesbe, ping pong. Jest to idealne miejsce na Obóz.

Aikido Warszwa Obóz Wiktorowo 1

 

ZAPEWNIAMY

W cenę obozu wliczony jest: transport, zakwaterowanie w pokojach 4-6 osobowych z łazienką, całodzienne wyżywienie oraz korzystanie z obiektów sportowych i placu zabaw.

Aikido Warszwa Obóz Szutowo 3
 

POSTĘPY

Oprócz treningów technicznych przewidziane są treningi ogólnorozwojowe, rozciąganie oraz gry i zabawy rekreacyjno-sportowe. Tak urozmaicony plan ćwiczeń gwarantuje poprawę techniki i sprawności fizycznej.


MOC ATRAKCJI

Na najmłodszych uczestników obozu oprócz treningów czekają również liczne atrakcje: gry i zabawy, kajaki, strzelanie z łuku , ścianka do wspinaczki, plażowanie, wycieczki, konkursy, ognisko i jak zawsze miła atmosfera :)

Aikido Warszawa Obóz 3


Aikido Warszawa Obóz 3

 

 WARUNKI  UCZESTNICTWA

 

 

 

Dopłata do diet specjalistycznych (np. wegetariańska 10zł osobodzień, bezmleczna 10 zł osobodzień ,bezglutenowa 10zł osobodzień) dopłaty za różne rodzaje diet się sumują.

 FUNDACJA "ZDROWA"

ul. Sokratesa 13c m. 234, 01-909 Warszawa

Nowy nr konta: 63253000082060100870090001

Tytuł przelewu: "Darowizna na cele statutowe"

ZAPISY NA OBÓZ 
jeśli dieta dodatkowo płatna to proszę o dopisanie w dodatkowych informacjach

Wydarzenie na FB

Filmik z Letniego Obozu